Keliaujantiems

Bendra informacija

Orai Fuerteventuroje stabiliai šilti, saulėti ir vėjuoti. Nakti temperatūra nukrenta nedaug.

Įspėjimas! Kadangi Fuerteventuroje dažniausiai pučia vėjas ir vėsina odą, galite nepajusti kaip per daug įdegsite rankas veidą net nesidegindami, tiesiog daugiau pavaikščioję šviečiant saulei.

Skrydis

Šiam momentui (2013 m. pradžia) vienas iš geriausių variantų būtų skristi per Barseloną. Atskristi su WizzAir į Barseloną pirmadieni ryte, apžiurėti šį gražų miestą, pernakvoti kur nors hotelyje ar hostelyje netoli La Ramblos ir kitą rytą su RyanAir išsskristi į Fuerteventurą.

Pastaba: į Barselonos centrą pigiausia ir greičiausia nuo 2 terminalo patekti  važiuojant su traukiniu,nusipirkus T10 bilietą (9.8 euro). Jame yra 10 tripų, su šiuo bilietu gali važiuoti keli žmonės, jis galioja virš valandos, nepasibaigus laikui galima persėsti į metro, tai papildomai nekainuos. Barselonos centras yra Catalunya aikštė ir La Rambla gatvė einanti nuo jos link jūros. Išlipti iš traukinio reikėtų Passeig de Gràcia stotelėje ir šiek tiek paeiti arba pavažiuoti su L3 metro.

Gyvenamasis plotas

Nesunku per Booking.com ar kitą rezervacijos sistemą surasti nebrangų viešbutį. Iš išbandytų galima paminėti ganėtinai neblogą Hesperia Bristol Playa esantį Corralejo miestelio pakraštyje. Geriausia reservuoti per Hesperia sistemą, ir pasirinkti kambarį su vaizdu.

Vykstant ilgesniam laikui geriausia apsistoti privačiame sektoriuje. Apartamentų ar bungalo mėnesio kaina nuo 250 eurų.

Automobilių nuoma

Norint automobiliu naudotis nu oro uosto, pigiausios nuomos bendrovės būtų Cicar, PayLessCar ir Goldcar. Lygindami kainas su tarptautinėmis bendrovėmis, tokiomis kaip EuropCar,turėkite omenyje kad pigiausieji naudoja ispanišką nuomos sistema – galios kuro politika Full-Empty ir pilnas draudimas kainuos papildomai. Jei neimsite pilno draudimo, dar užšaldys kortelėje 600 eurų. O tokia kuro politika reiškia kad iš karto sumokėsite kokius 75 eurus už kurą kurį galėsite išvažinėti. Bet kadangi Fuerteventuroje kuras tekainuoja šiek tiek virš euro litras, tai galima paskaičiuoti kad šiuo atveju prarandate kokius 25 eurus.

Ką verta aplankyti Fuerteventuroje

Jei apsistojote rytinėje pusėje, verta nuvažiuoti į vakarinę pakrantę, La Pared, Ajuy ar El Cotillo miestelius, pasidžiaugti didelėmis bangomis.

Apsižvalgyti iš aukščiau galima Mirador Morro Velosa, privažiavimas prie pat kol kas uždarytas, bet galima, palikus automobilį, užlipti.

Taip pat geras apžvalgos taškas yra pusiaukelėje iki Cofete paplūdimio. Turėkite omenyje kad kelias nekoks.

Oasis parkas leis kompensuoti žalumos ir gyvūnijos trūkumą ir labai patiks vaikams. Vien pamatyti gyvai surikatas ne už stiklo labai įdomu.